Kondrat-media
Misja
Zespół
Kondrat-media

Ta nazwa pojawiła się na polskim rynku produkcji i dystrybucji filmowej po raz pierwszy w 2013r. To wtedy powstał debiutancki film dokumentalny Michała Kondrata "Jak pokonać Szatana", wywiady z największymi włoskimi egzorcystami naszych czasów, którego projekcję zorganizowało wówczas prawie 100 kin, i który wiosną 2014 roku otrzymał Grand Prix największego w Europie Międzynarodowego Festiwalu Filmów i Multimediów Katolickich w Niepokalanowie.


Pół roku później KONDRAT-MEDIA wyprodukowała kolejny film dokumentalny o tematyce ewangelizacyjnej: "Matteo": opowieść o życiu człowieka, który ponad 400 lat temu był jednym z największych włoskich egzorcystów, w naszych czasach toczy się jego proces beatyfikacyjny, a przy jego grobie także teraz, w XXI wieku dochodzi do licznych uwolnień i uzdrowień.


Oprócz produkcji filmowej firma KONDRAT-MEDIA zajęła się regularną dystrybucją, zakładając od początku działalności, że będzie wprowadzała do polskich kin jedynie filmy przekazujące wartościowe treści, między innymi: "Biała jak mleko, czerwona jak krew", "Cierń Boga", "Błogosławiona wina", "Historia Marii", "Józef i Maryja"


Misja

Chcemy pokazać, że w świecie kina jest miejsce na wartościowe produkcje.
Naszą misją jest aktywne uczestnictwo w życiu społecznym poprzez produkcję,
dystrybucję i promocję ciekawych projektów filmowych.

Zespół

 

 

MICHAŁ KONDRATPrezes Zarządumichal@kondrat-media.pl

 

 

MAREK TROJAKDyrektor Zarządzającymarek@kondrat-media.pl


ADRIAN EJSSYMONT
 Manager ds. dystrybucjikino, DVD, VODadrian@kondrat-media.pl
dystrybucja@kondrat-media.pl
607 090 182

MAŁGORZATA SAWERA
 Manager ds. dystrybucjiDVD, kino, VODmalgosia@kondrat-media.pl
691 484 460

marlena jedlińska
Manager ds. PR & Marketing
marlena@kondrat-media.pl
663 351 962

admin@kondrat-media.pl